Loading...
Dr. Kasım Altıntaş

PROLOTERAPİ SEANSLARI

Hastaların yaşadığı problemin derecesi, yaşı, eşlik eden kronik hastalıkların varlığı, diyabet, metabolik sendrom, obezite, sigara ve alkol kullanımı gibi birçok faktör seansların sayısını ve fayda görme düzeyini etkilemektedir. Hastanın kansızlığı, tiroit problemlerinin varlığı, D vitamini gibi vitamin eksiklikleri de tedavi sürecini etkileyen faktörlerdendir. Genellikle 4-8 seanslık uygulama yapılmaktadır. Ama vakanın durumuna göre daha az seans sayısı ile anlamlı iyileşmeler de olabilmektedir. Yapılan enjeksiyonun miktarı ve süresi hastanın yaşadığı tablo ile değişebilmektedir. Seans aralıkları genellikle 15-20 gün olabildiği gibi bir haftalık aralıklarla da yapılabilmektedir. Bunu belirleyen faktör kullanılan solüsyonun yoğunluğu ile de alakalıdır.

İşlem sonrası hastaların 2-3 saatte bir 10 dakika sıcak su torbası ile sıcak uygulaması yapması istenir. Bu uygulama proloterapi seansı sonrası oluşması beklenen yenilenmenin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ve görseller kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yazılmış ve kullanılmıştır. Ticari bir amaç barındırmaz. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Sadece kullanıcının bilgi alması amaçlanmıştır.

BİZE ULAŞIN

ADINIZ SOYADINIZ
TELEFON NUMARANIZ
MESAJINIZ

ÇALIŞMA SAATLERİ

  • Hafta İçi:
  • 10:00-19:00
  • Hafta Sonu(Pazar Hariç):
  • 10:00-15:00